انیمه انیمیشن مانگا

تبلیغات در انجمن بهشت انیمه و انیمیشن و مانگا


به سیستم تبلیغاتی بهشت انیمه و انیمیشن خوش آمدید !


با توجه به اینکه تعداد کاربران ایرانی اینترنت با سیر صعودی چشمگیری در حال افزایش هست. و این جمعیت رو به افزایش , زمان زیادی را در سایت ها ی مختلف فارسی سپری می کنند. انجمن های گفتگو ( forums )  به عنوان یکی از این جوامع مجازی به شمار می روند. تبلیغات در دنیای مجازی به عنوان راهی جدید , موفق و موثر برای معرفی محصولات , خدمات , وب سایت ها و جذب کاربران محسوب می شود .


انجمن بهشت انیمه و انیمیشن به عنوان نخستین انجمن تخصصی در زمینه انیمه . انیمیشن و مانگا و بزرگ ترین و معتبر ترین انجمن در این زمینه با جایگاه خاص در موتورهای جستجو( گوگل ) و بازدیدهای قابل ملاحظه و رو به افزایش مفتخر است میزبان تبلیغات شما باشد.
با توجه به رشد سریع دوست داران انیمه و انیمیشن و مانگا و در نتیجه روند صعودی مستمر تعداد بازدیدکنندگان شرایط تعرفه ها ی آگهی در آینده تغییر خواهد کرد.
به همین منظور این دور نوعی فروش ویژه برای میزبانی تبلیغات با شرایط منحصر به فرد و قیمت کم در نظر گرفته شده است. تمام پلان ها 100% می باشد ! ( صد درصد تبلیغات در تمام بازدیدها قابل نمایش خواهد بود ) و نیز در همه ی صفخات انجمن !!


تعرفه آگهی در همه ی صفحات انجمن بهشت انیمه و انیمیشن :

 

ردیف توضیحات

مقدار نمایش

قیمت ماهیانه (تومان)

A-1

بنر 60*468 در بالای همه ی صفحات انجمن

% 100

86000

A-2

بنر 60*468 در پایین همه ی صفحات انجمن

% 100

50000

توضیحات  

1. سایت بهشت انیمه و انیمیشن  به هیچ عنوان تایید کننده خدمات شرکت ها و وب سایت هایی که در این سایت تبلیغ می کنند نمی باشد.

2.نوع طراحي تبلیغات بصورت متنی و یا تصوی یا pngیا JPG يا GIF انيميشن مي باشد.

3.حداکثر سایز 60*468 و 35Kb در نظر گرفته شده چنانچه به سایز یا حجم دیگری نیاز دارید یا هرگونه اطلاعات بیشتر حتما با ایمیل ادمین تماس بگرید.

4. برای سفارش آگهی پس از انتخاب پلن دلخواه  درخواست خود را همراه بنرمورد نظر و لینک سایت خود به پست الکترونیک

  admin [at] animparadise [dot] com

 ارسال نمایید . و صرفا از طریق ایمیل فوق پیگیری نمایید. تا در کوتاه ترین زمان پاسخ داده شود. .

همواره آخرین وضعیت انجمن را می توانید از آدرس زیر ببینید : animparadise.org

Animparadise forums

Naruto ناروتو animation